Autogāzes iekārtas apkope

Ar kvalitātes garantiju

Autogāzes apkope

Autogāzes iekārtas apkope jāveic ne retāk, ka reizi gadā. Sašķidrinātā gāze automobiļiem jeb autogāze, arī gāzes degviela ir degvielas veids, kas ir paredzēts iekšdedzes dzinējiem. Guvis plašu atzinību pateicoties zemākām izmaksām (salīdzinot ar benzīnu un dīzeļdegvielu). Pastāv divi gāzes degvielas pamattipi: propāns-butāns un metāns. Par visizplatītāko autogāzes veidu Eiropas Savienības valstīs ir kļuvis propāna un butāna maisījums.

Šim degvielas tipam ir raksturīgi sekojošie rādītāji:
  • oktānskaitlis ir vienāds ar intervālu no 102 līdz 105 vienībām,
  • kaitīgo vielu saturs izplūdes gāzēs (salīdzinot ar dzinēja darbu ar benzīnu) ir zemāks par 69%, darbojoties ar karburator dzinēju, un par 53%, darbojoties ar inžektor dzinēju,
  • auto gāzes patēriņš ir augstāks (salīdzinot ar dzinēja darbu ar benzīnu) par 15% pilsētas apstākļos un par 10% ārpilsētas posmos.

 

Pie mums - Jūs varat veikt autogāzes iekārtu apkopi, remontu ka arī uzlabojumus. Augstas kvalitātes autogāzes sistēmas ir paredzētas ne tikai, lai ietaupītu degvielas izmaksas. Gāze, kā degvielas aizstājējs transportlīdzeklim, pozitīvi ietekmē visu auto sistēmu darbību. Sakarā ar augstu oktāna skaitli gāzes degvielā, tā sadegšana nerada detonāciju, kas palielinās Jūsu motora ekspluatācijas laiku. Turklāt gāzes izmantošana nerada oglekļa atradņu veidošanos cilindros un nomazgā eļļu no to sienām.To, ka patiešām ietaupiet naudu, uzstādot autogāzes cilindru aprīkojumu automašīnā, kļūst skaidrs jau pirmajos darbības mēnešos. Pirmkārt, gāze ir divreiz lētāka nekā benzīns. Bez tam, iepriekš minētās gāzes degvielas īpašības palielina dzinēja ekspluatācijas laiku par gandrīz 30%.
Jūs varēsiet iztikt bez autoservisu pakalpojuma daudz ilgāk, ietaupot naudu un laiku.

Autogāzes iekārtas apkope. Ja arī jūs esat izlēmuši par autogāzes apkopi, vērsieties pie mums. Mēs veiksim autogāzes iekārtu apkopi un remontu.