Katalizatoru maiņa

Bojāts auto katalizators samazina automašīnas jaudu un dinamiku un destruktīvi ietekmē citus izplūdes sistēmas elementus. Katalizatoru remonts nav iespējams, jo līdz tā sabrukšanas brīdim tā iekšējā struktūra tiek iznīcināta un nepieciešama tikai katalizatora nomaiņa. Ja pamanāt, ka tiek zaudēta automašīnas jauda, ​​displejā parādās brīdinājums “Pārbaudīt motoru”, degoša smaka pasažieru nodalījumā, plaisas izplūdes kolektorā, tas viss liecina par katalizatora darbības traucējumiem, un tas jums steidzami jāmaina.
Priekšlaicīga katalizatora kļūme rodas zemas kvalitātes degvielas, katalizatora mehānisku bojājumu, keramikas serdes vai katalītiskā slāņa iznīcināšanas dēļ. Parasti katalizatora nomaiņa rodas pēc 80 000 - 100 000 km nobraukta transportlīdzekļa.

  katalizators

Tā kā tirgū ir liels gan oriģinālo, gan universālo katalizatoru klāsts, servisa centra “Autosaimnieks” speciālisti kvalitatīvi un par saprātīgam cenām to nomainīs. Katalizatora nomaiņa uz oriģinālo, kaut arī tas neveic izmaiņas automašīnas izplūdes sistēmā, ir diezgan dārgs veids, kā atrisināt problēmu, jo sākotnējie oriģinālie katalizatori ir ļoti dārgi 500-2000 eiro. Kā alternatīvu mēs piedāvājam iespējas nomainīt katalizatoru ar universālu, kas ne tikai ievērojami ietaupīs, bet arī uzlabos katalizatora tehniskos parametrus. Katrā konkrētā gadījumā universālais katalizators tiek piemeklēts atbilstoši dzinēja tilpumam un uzstādīšanas vietai uz mašīnas.

Pirms un pēc maiņas mūsu centra speciālisti veiks dzinēja diagnostiku un CO-CH pārbaude.

UZMANĪBU!

Rezerves detaļu tirgū ir pieejami katalizatori, vai precīzāk sakot liesmu slāpētāji. Ļoti bieži gadījumi, kad uzliekot šādu "liesu apslāpētāju" netiek panākts vēlamais rezultāts. Veicot CO-CH pārbaudi secinām, ka nav panākts vēlamais rezultāts. Nauda ir samaksāta bet gaidīta rezultāta nav. Kvalitatīva katalizatora cena, kas kalpos vairākus gadus cena svārstās no 130-170 eiro. Savukārt katalizatora maiņa izmaksas sākās no 50 eiro.

Mūsu autogāzes centrs "Autosaimnieks" uzstāda tikai kvalitatīvus katalizatorus ražotus ASV ar garantiju un ka vienmēr kontroles CO-CH pārbaude.

co parbaude