Autogāzes serviss

Pienācis laiks vērsties servisā?

Autogāzes serviss

Autogāzes serviss, diagnostika, remonts un apkope. Pret gāzes iekārtas uzstādīšanas procesu ir jāattiecas atbildīgi. Izvēloties uzstādītāju, ir jāpievērš uzmanība tam, cik ilgi šis serviss piedāvā doto pakalpojumu, vai firma attīstās, vai ir kāda papildiekārta (gāzes analizators, diagnostikas dators utt.), kādu garantiju dod savam darbam. Taču, ja uzstādīšana notiek nevis sertificētā servisā un meistariem, kuri izgāja speciālās apmācības, bet kādā garāžā, Jums ir risks saņemt nekvalitatīvu pakalpojumu un palikt bez garantijas, sajūtot neērtības automobiļa ekspluatācijas laikā ar gāzi. Ir svarīgi pievērst uzmanību autogāzes iekārtas komplektācijai. Šodien ir liels mezglu un detaļu klāsts, no kuriem ir atkarīga Jūsu dzinēja darba pareizība un izmantojamās gāzes iekārtas resurss.

Neapšaubāmi, šodien no alternatīviem degvielas veidiem gāze ir vispieejamākā gan cenas, gan uzstādīšanas uz automobili iespējas ziņā. Tas ir būtiskais budžeta ietaupījums, esot salīdzinoši nelieliem ieguldījumiem. Vienīgais mīnuss — papildus tilpne — balons, kas aizņem vietu, kura vienmēr nepietiek. Toties, braucot tālos attālumos, Jums ir iespēja izmantot abas degvielas tvertnes — benzīns un auto gāze, bez papilduzpildes un apstāšanās. Protams, gāzes iekārta prasa uzmanību — apkalpošanu, taču ar benzīnu ir jāveic darbi un jānovēro, lai automobilis normāli darbotos. Iekārtas apkalpošana iekļauj sevī: filtru nomaiņu (šķidrās un tvaika fāzes), gāzes datora regulēšanu, savienojumu un šļūteņu gāzes noplūdes pārbaudi. Ja to regulāri veic atbilstoši servisam, kas apkalpo automobili, ieteikumiem, mašīna ar gāzes degvielu kalpos Jums ilgus gadus.

Apkope

Piedāvājam veikt auto gāzes apkopi Jūsu automobilim. Apkopes izmaksas vidēji sastāda 45-55 eiro ieskaitot filtrus, dzinēja darbības pārbaudi un regulēšanu. Izmaksas var mainīties atkarībā no uzstādītas gāzes aprīkojuma un izmantojamā filtra modifikācijas. Gāzes patēriņa pieaugums, nevienmērīga motora darbība, saīsināts sprauslu un reduktora darba mūžs, kļūdas dzinēja darbībā, tās ir pazīmes, kad ir pienācis laiks vērsties mūsu autoservisa "Autosaimnieks".

Regulāra apkope ir nepieciešama, lai saglabātu gāzes iekārtu darba kārtībā un pagarinātu ekspluatācijas laiku. Veic auto gāzes iekārtas apkopi un remontu pie mums! Autogāzes serviss "Autosaimnieks "Dārzciemā veiks profesionālu gāzes iekārtu tehnisko apkopi, pilno diagnostiku un remontu. Gāzes sprauslu un gāzes reduktoru maiņu, remontu un tīrīšanu. Pārbaude uz stenda, iekārtu regulēšana, atgāzu mērīšana, aizdedzes sistēmas pārbaudi ar specializētu iekārtu.

Iespējams, Jūsu auto nepieciešama tikai neliela regulācija, lai tas atkal darbotos kā agrāk.

Autogāzes diagnostika

Mēs rūpejamies par Jūsu auto!

Autogāzes diagnostika

Šodien automašīnas diagnostika ir viens no visvairāk pieprasītajiem pakalpojumiem auto ekspluatācijas laikā. Autogāzes diagnostika ir sistēmas pārbaude, mehānisko mezglu un automašīnas agregātu pārbaude pirms auto pārdošanas, pēc ceļu satiksmes negadījuma vai pirms remonta uzsākšanas kādai no sistēmām. Šis pakalpojums ļauj noteikt kļūdas un adekvāti novērtēt mašīnas darba stāvokli

Autogāzes elektronika

Šobrīd uzstādītas, mūsdienīgās auto gāzes iekārtas atšķiras ar vadības bloka esamību, kas ir paredzēts gāzes sprauslu darba kontrolei. Dators tiek izvietots motora nodalījumā (aizņem ne vairāk vietas, kā VHS standarta veca videokasete) un tiek pieslēgts tieši sprauslām, automobiļa elektroķēdei, vārstam uz reduktora, temperatūras devējam utt.. Gāzes iekārtas diagnostikai tiek izmantotas speciāli tam paredzētas datorprogrammas.

Pārslēgšana uz gāzi un benzīnu

Ekspluatācijas sistēmas  nedaudz izmainījās. Tumblers degvielas tipa „benzīns/gāze” pārslēgšanai tāpat arī ir izvietots ērtā pieejamībā automobiļa salonā (likumsakarīgi automobiļa stūres iekārtas zonā). Autovadītājam ir tiesības izvēlēties degvielas tipu, ar kuru vēlas braukt, pārslēgšana notiek, nospiežot uz tumbleru, (klasiskajās sistēmās), vai ar pieskaršanos sensora pogai (jaunajās inžektora sistēmās). Mūsdienīgās sistēmas nedod automobilim pārslēgties uz gāzi, kamēr netiks sasniegta vajadzīga temperatūra, ko kontrolē gāzes dators. Pēdējos gados pārslēgšana uz gāzi notiek automātiski, kas ir sasniegta noteikta dzinēja darbības temperatūra

Autogāzes diagnostikas serviss

Mūsu diagnostikas serviss veica detalizētu pārbaudi un auto testēšanu. Pie mums veicama automātisko ātrumkārbu, sprauslu, piekares, dzinēju, u.c. veida pilnu diagnostiku. Jūs varat veikt testa braucienu kopā ar speciālistu, kas parādīs automašīnas uzvedību ātrumā un slodzē. Datoru diagnostika ļauj redzēt precīzu gāzes iekārtas stāvokli un noteikt vai ir nepieciešams remonts.

auto gāzes diagnostika

 

Autogāzes iekārtas apkope

Ar kvalitātes garantiju

Autogāzes apkope

Autogāzes iekārtas apkope jāveic ne retāk, ka reizi gadā. Sašķidrinātā gāze automobiļiem jeb autogāze, arī gāzes degviela ir degvielas veids, kas ir paredzēts iekšdedzes dzinējiem. Guvis plašu atzinību pateicoties zemākām izmaksām (salīdzinot ar benzīnu un dīzeļdegvielu). Pastāv divi gāzes degvielas pamattipi: propāns-butāns un metāns. Par visizplatītāko autogāzes veidu Eiropas Savienības valstīs ir kļuvis propāna un butāna maisījums.

Šim degvielas tipam ir raksturīgi sekojošie rādītāji:
  • oktānskaitlis ir vienāds ar intervālu no 102 līdz 105 vienībām,
  • kaitīgo vielu saturs izplūdes gāzēs (salīdzinot ar dzinēja darbu ar benzīnu) ir zemāks par 69%, darbojoties ar karburator dzinēju, un par 53%, darbojoties ar inžektor dzinēju,
  • auto gāzes patēriņš ir augstāks (salīdzinot ar dzinēja darbu ar benzīnu) par 15% pilsētas apstākļos un par 10% ārpilsētas posmos.

 

Pie mums - Jūs varat veikt autogāzes iekārtu apkopi, remontu ka arī uzlabojumus. Augstas kvalitātes autogāzes sistēmas ir paredzētas ne tikai, lai ietaupītu degvielas izmaksas. Gāze, kā degvielas aizstājējs transportlīdzeklim, pozitīvi ietekmē visu auto sistēmu darbību. Sakarā ar augstu oktāna skaitli gāzes degvielā, tā sadegšana nerada detonāciju, kas palielinās Jūsu motora ekspluatācijas laiku. Turklāt gāzes izmantošana nerada oglekļa atradņu veidošanos cilindros un nomazgā eļļu no to sienām.To, ka patiešām ietaupiet naudu, uzstādot autogāzes cilindru aprīkojumu automašīnā, kļūst skaidrs jau pirmajos darbības mēnešos. Pirmkārt, gāze ir divreiz lētāka nekā benzīns. Bez tam, iepriekš minētās gāzes degvielas īpašības palielina dzinēja ekspluatācijas laiku par gandrīz 30%.
Jūs varēsiet iztikt bez autoservisu pakalpojuma daudz ilgāk, ietaupot naudu un laiku.

Autogāzes iekārtas apkope. Ja arī jūs esat izlēmuši par autogāzes apkopi, vērsieties pie mums. Mēs veiksim autogāzes iekārtu apkopi un remontu.

Katalizatoru maiņa

Bojāts auto katalizators samazina automašīnas jaudu un dinamiku un destruktīvi ietekmē citus izplūdes sistēmas elementus. Katalizatoru remonts nav iespējams, jo līdz tā sabrukšanas brīdim tā iekšējā struktūra tiek iznīcināta un nepieciešama tikai katalizatora nomaiņa. Ja pamanāt, ka tiek zaudēta automašīnas jauda, ​​displejā parādās brīdinājums “Pārbaudīt motoru”, degoša smaka pasažieru nodalījumā, plaisas izplūdes kolektorā, tas viss liecina par katalizatora darbības traucējumiem, un tas jums steidzami jāmaina.
Priekšlaicīga katalizatora kļūme rodas zemas kvalitātes degvielas, katalizatora mehānisku bojājumu, keramikas serdes vai katalītiskā slāņa iznīcināšanas dēļ. Parasti katalizatora nomaiņa rodas pēc 80 000 - 100 000 km nobraukta transportlīdzekļa.

  katalizators

Tā kā tirgū ir liels gan oriģinālo, gan universālo katalizatoru klāsts, servisa centra “Autosaimnieks” speciālisti kvalitatīvi un par saprātīgam cenām to nomainīs. Katalizatora nomaiņa uz oriģinālo, kaut arī tas neveic izmaiņas automašīnas izplūdes sistēmā, ir diezgan dārgs veids, kā atrisināt problēmu, jo sākotnējie oriģinālie katalizatori ir ļoti dārgi 500-2000 eiro. Kā alternatīvu mēs piedāvājam iespējas nomainīt katalizatoru ar universālu, kas ne tikai ievērojami ietaupīs, bet arī uzlabos katalizatora tehniskos parametrus. Katrā konkrētā gadījumā universālais katalizators tiek piemeklēts atbilstoši dzinēja tilpumam un uzstādīšanas vietai uz mašīnas.

Pirms un pēc maiņas mūsu centra speciālisti veiks dzinēja diagnostiku un CO-CH pārbaude.

UZMANĪBU!

Rezerves detaļu tirgū ir pieejami katalizatori, vai precīzāk sakot liesmu slāpētāji. Ļoti bieži gadījumi, kad uzliekot šādu "liesu apslāpētāju" netiek panākts vēlamais rezultāts. Veicot CO-CH pārbaudi secinām, ka nav panākts vēlamais rezultāts. Nauda ir samaksāta bet gaidīta rezultāta nav. Kvalitatīva katalizatora cena, kas kalpos vairākus gadus cena svārstās no 130-170 eiro. Savukārt katalizatora maiņa izmaksas sākās no 50 eiro.

Mūsu autogāzes centrs "Autosaimnieks" uzstāda tikai kvalitatīvus katalizatorus ražotus ASV ar garantiju un ka vienmēr kontroles CO-CH pārbaude.

co parbaude

Autogāze cenas

Lai precizētu savu cenu, sazinies ar mums!

AUTOGĀZE CENAS

Autogazes servisa pakalpojumu cenas un piedāvātie pakalpojumi .

Pakalpojumsv/a
Dzinēja diagnostika ar BOSCH KTS 560 sistemtesteri25€
CO pārbaude15€
CO regulēšana 1 un 2 paaudzei15€ - 25€
CO regulēšana 4 paaudzei25€ - 45€
Diagnostika 1 un 2 paaudze15€-25€
Diagnostika 4 paaudze20€ - 30€
Auto gāzes iekārtas apkope35€-45€

Autoservisa pakalpojumu cenas un piedāvātie pakalpojumi .

Pakalpojumsv/a
Dzinēja diagnostika ar BOSCH KTS 560 sistemtesteri. Kļūdu izdruka ar paskaidrojumiem25€
CO pārbaude benzīna dzinējiem15€
CO pārbaude dīzeļa dzinējiem15€
TA izziešana25€ - 45€
Ritošās daļas remonts24€/st.
Riepu maiņa20€ - 30€
Autoelektriķa pakalpojumi30€/st.
Lukturu regulēšanano 5€
Dzinēja diagnostika ar BOSCH FSA 740 motortesteri35€-45€/st
Kondicioniera pārbaude10€
Kondicioniera uzpilde30€-45€
Ģeneratoru remonts (Garantija 1 gads*)35€-95€
Ģeneratoru noņemšana/uzstādīšana25€-55€
Starteru remonts (Garantija 1 gads*)25€-75€
Starteru noņemšana/uzstādīšana25€-55€
Kvēpu filtru attīrīšana ar ķīmiju120€
Kvēpu filtru izprogramēšana100€-120€
Kvēpu filtru reģenerācija35€-50€
Katalizators + maiņa + CO pārbaude ar garantiju150€-200€
Sajūga maiņa65€-120€
Zobsiksnas maiņa60€-120€
Bremžu kluču maiņa par vienu asi ieskaitot apkopi un tīrīšanas darbusno 20€
Bremžu disku maiņa par vienu asi ieskaitot apkopi un tīrīšanas darbusno 25€
Bremžu supportu remonts20€-50€
ABS bloku remonts50€-200€
Turbīnu remonta150€-250€
Dīzeļa sprauslu remonta100€-200€
Dzinēja kompresijas pārbaude ar BOSCH FSA 74020€-30€
35€-45€