Autogāzes serviss

Pienācis laiks vērsties servisā?

Autogāzes serviss

Autogāzes serviss, diagnostika, remonts un apkope. Pret gāzes iekārtas uzstādīšanas procesu ir jāattiecas atbildīgi. Izvēloties uzstādītāju, ir jāpievērš uzmanība tam, cik ilgi šis serviss piedāvā doto pakalpojumu, vai firma attīstās, vai ir kāda papildiekārta (gāzes analizators, diagnostikas dators utt.), kādu garantiju dod savam darbam. Taču, ja uzstādīšana notiek nevis sertificētā servisā un meistariem, kuri izgāja speciālās apmācības, bet kādā garāžā, Jums ir risks saņemt nekvalitatīvu pakalpojumu un palikt bez garantijas, sajūtot neērtības automobiļa ekspluatācijas laikā ar gāzi. Ir svarīgi pievērst uzmanību autogāzes iekārtas komplektācijai. Šodien ir liels mezglu un detaļu klāsts, no kuriem ir atkarīga Jūsu dzinēja darba pareizība un izmantojamās gāzes iekārtas resurss.

Neapšaubāmi, šodien no alternatīviem degvielas veidiem gāze ir vispieejamākā gan cenas, gan uzstādīšanas uz automobili iespējas ziņā. Tas ir būtiskais budžeta ietaupījums, esot salīdzinoši nelieliem ieguldījumiem. Vienīgais mīnuss — papildus tilpne — balons, kas aizņem vietu, kura vienmēr nepietiek. Toties, braucot tālos attālumos, Jums ir iespēja izmantot abas degvielas tvertnes — benzīns un auto gāze, bez papilduzpildes un apstāšanās. Protams, gāzes iekārta prasa uzmanību — apkalpošanu, taču ar benzīnu ir jāveic darbi un jānovēro, lai automobilis normāli darbotos. Iekārtas apkalpošana iekļauj sevī: filtru nomaiņu (šķidrās un tvaika fāzes), gāzes datora regulēšanu, savienojumu un šļūteņu gāzes noplūdes pārbaudi. Ja to regulāri veic atbilstoši servisam, kas apkalpo automobili, ieteikumiem, mašīna ar gāzes degvielu kalpos Jums ilgus gadus.

Apkope

Piedāvājam veikt auto gāzes apkopi Jūsu automobilim. Apkopes izmaksas vidēji sastāda 45-55 eiro ieskaitot filtrus, dzinēja darbības pārbaudi un regulēšanu. Izmaksas var mainīties atkarībā no uzstādītas gāzes aprīkojuma un izmantojamā filtra modifikācijas. Gāzes patēriņa pieaugums, nevienmērīga motora darbība, saīsināts sprauslu un reduktora darba mūžs, kļūdas dzinēja darbībā, tās ir pazīmes, kad ir pienācis laiks vērsties mūsu autoservisa "Autosaimnieks".

Regulāra apkope ir nepieciešama, lai saglabātu gāzes iekārtu darba kārtībā un pagarinātu ekspluatācijas laiku. Veic auto gāzes iekārtas apkopi un remontu pie mums! Autogāzes serviss "Autosaimnieks "Dārzciemā veiks profesionālu gāzes iekārtu tehnisko apkopi, pilno diagnostiku un remontu. Gāzes sprauslu un gāzes reduktoru maiņu, remontu un tīrīšanu. Pārbaude uz stenda, iekārtu regulēšana, atgāzu mērīšana, aizdedzes sistēmas pārbaudi ar specializētu iekārtu.

Iespējams, Jūsu auto nepieciešama tikai neliela regulācija, lai tas atkal darbotos kā agrāk.